Zielona Szkoła na Mazurach 4 dni


pobyt 4-dniowy od poniedziałku do czwartku
miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Waszeta koło Olsztynka

W czasie pobytu w OW Waszeta można skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych gości. Oto przykładowy program pobytu.

dla grupy pow. 40 osób - Cena od: 30,00 zł/os
do ceny nie są wliczone bilety wstępu ani transport.

PRZYKŁADOWY PROGRAM 
1 dzień - poniedziałek
Dowiesz się gdzie przyjechałeś podczas zwiadu terenowego po okolicy, gdzie być może odkryjemy tajemnicę Uroczyska Waszeta.

2 dzień - wtorek
Pojedziesz do 3-poziomowego Aquaparku w Pluskach z wieloma atrakcjami, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, kąpiele w jacuzzi, gejzery, bąbelki w grotach oraz rwąca rzeka. A po drodze odwiedzisz Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku, gdzie zgromadzono obiekty małej i dużej architektury wiejskiej z Warmii, Mazur, Powiśla i Małej Litwy.*
Po południu pod opieką instruktora sportu nauczysz się posługiwać bronią plemienia Sasinów - łukiem. Był on prostej budowy dzięki czemu był szeroko i łatwo dostępny dla niemal każdego wojownika. Łucznicy pruscy, wprawni w działaniach partyzanckich, potrafili wystrzelić do dziesięciu strzał w ciągu jednej minuty.
Wieczorem rozpalimy wielkie ognisko i upieczemy kiełbaski.

3 dzień - środa
Weźmiesz udział w leśnej grze terenowej – poszukiwanie ukrytego skarbu, a dla zwycięzców wspaniała nagroda.
Po południu zawody łucznicze o miano najlepszego łucznika Uroczyska Waszeta. A po zawodach ping pong + gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka.
Wieczorem Dyskoteka

4 dzień - czwartek
Wyjazd po śniadaniu.
Dodatkowo nasza firma może pomóc w wynajęciu autokaru.

 
REZERWACJA: tel. 89 519 40 72 kom. 692 142 390 e-mail: biuro@torin.pl
 
powrót