Zielona Szkoła na Mazurach 5 dni

pobyt 5-dniowy od poniedziałku do piątku
miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Waszeta koło Olsztynka

W czasie pobytu w OW Waszeta można skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych gości. Oto przykładowy program pobytu.

dla grupy pow. 40 osób - Cena od: 30,00 zł/os
do ceny nie są wliczone bilety wstępu ani transport.

PRZYKŁADOWY PROGRAM
1 dzień - poniedziałek

Dowiesz się gdzie przyjechałeś podczas zwiadu terenowego po okolicy, gdzie być może odkryjemy tajemnicę Uroczyska Waszeta.

2 dzień - wtorek
(wycieczka 1) Odwiedzisz Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku, gdzie zgromadzono obiekty małej i dużej architektury wiejskiej z Warmii, Mazur, Powiśla i Małej Litwy. W Hucie Szkła Artystycznego w Olsztynku zobaczysz jak się wyrabia szklane "cudeńka".*
Wieczorem rozpalimy wielkie ognisko i upieczemy kiełbaski.

3 dzień - środa
(wycieczka 2) Pojedziesz do 3-poziomowego Aquaparku w Pluskach z wieloma atrakcjami, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, kąpiele w jacuzzi, gejzery, bąbelki w grotach oraz rwąca rzeka.*
Po południu pod opieką instruktora sportu nauczysz się posługiwać bronią plemienia Sasinów - łukiem. Był on prostej budowy dzięki czemu był szeroko i łatwo dostępny dla niemal każdego wojownika. Łucznicy pruscy, wprawni w działaniach partyzanckich, potrafili wystrzelić do dziesięciu strzał w ciągu jednej minuty.

4 dzień - czwartek
Weźmiesz udział w leśnej grze terenowej – poszukiwanie ukrytego skarbu, a dla zwycięzców wspaniała nagroda.
Po południu zawody łucznicze o miano najlepszego łucznika Uroczyska Waszeta. A po zawodach ping pong + gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka.
Wieczorem Dyskoteka

5 dzień - piątek
Wyjazd po śniadaniu.
Dodatkowo nasza firma może pomóc w wynajęciu autokaru.

 
REZERWACJA: tel. 89 519 40 72 kom. 692 142 390 e-mail: biuro@torin.pl
 
 
powrót